שמלות כלה מוכנות / Ready to wear

מתחתנת בקרוב? אם כן, סביר שאת מחזיקה ברשותך רשימה ארוכה של משימות שונות, כשאחת מהן, ואולי בין החשובות ביותר, היא בחירת שמלת כלה. בחירת שמלת כלה, ואין זה משנה באיזה סגנון עיצובי מדובר, איננה משימה קלה. יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים וגם לבחון מבחר של אפשרויות, מה שהופך את המשימה עצמה למורכבת יותר ולעיתים גם למבלבלת. יחד עם זאת, אם פונים אל הכתובת הנכונה, אפשר לעבור אותה בהצלחה ולמצוא את השמלה המושלמת ליום הגדול.

מה אנחנו מציעים לך?

ב"שימקה" מוצעות לך שלל של שמלות כלות מוכנות, שמלות Ready to wear, שמהן את יכולה לבחור. השמלות מותאמות לגזרה הנשית, מפארות ומטפחות אותה ואפשר למצוא אותן בטווח רחב מאד של מידות. הן קלילות מאד בעיצובן, כוללות אלמנטים שונים, שמוסיפים להן הרבה מאד סטייל ומתבססות על סגנון עיצוב בוהמייני יותר, וינטאג'. השמלות משלבות בין נוחות רבה ליופי והן מוכנות לקנייה.

שלא כמו רכישת שמלה בהזמנה אישית, שמלות Ready to wear מציעות לך מענה בטוח הרבה יותר. מה שאת רואה הוא בדיוק מה שאת מקבלת. אינך צריכה לנסות להסביר את עצמך למעצבת ולקוות שסגנונך האישי יובן, את יכולה לבחון שפע של שמלות מוכנות מראש ומהן לבחור את המושלמת עבורך. במקום להיות מופתעת מעיצוב שאינו בהכרח תואם את טעמך ואולי גם איננו יושב עליך בדיוק כמו שהיית רוצה, יש לך אפשרות להתלבט, ללא לחץ, ולבחור מתוך לא מעט שמלות כלות מוכנות, שמלה אחת ויחידה שתהלום אותך.

בל נשכח גם את המחיר. שמלה מוכנה מראש תהיה זולה הרבה יותר ותוכל להתאים לכל תקציב. את יכולה להיות בטוחה שאת מקבלת מ"שימקה" שמלה חדשה, איכותית ומחמיאה, שעלותה הוגנת. שמלות הכלה המוכנות מראש של "שימקה" יותאמו באופן מלא למידותיך וניתן יהיה לבצע תיקונים קטנים כדי שתרגישי בה בנוח. ייקבעו לך שני מועדים לשם כך, בהם יתבצעו המדידות, עם הרבה סבלנות ובמקצועיות רבה.

צילום: מירון ביטון

**************************
לתאום פגישה, שאלות, מענות
ושיחות ברומו של עולם
מוזמנת בשמחה לפנות אלינו בוואטסאפ

*******************************
לתאום פגישה, שאלות, מענות
ושיחות ברומו של עולם
מוזמנת בשמחה לפנות אלינו בוואטסאפ

shimka
הרצל 85 תל אביב
בתאום פגישה

 

דילוג לתוכן