תסרוקות כלה וינטאג'

כשאתן מביטות בשמלת הכלה שבחרתן, שמלת וינטאג' רכה, מתוחכמת ורומנטית אתן כבר מתחילות לראות את ההמשך את החופה את הריקודים והחוייה המרגשת שאתן עתידות לחוות עם אהבת חייכן. כשאתן מנסות לדמיין עצמכן עם השמלה עולה מהר מאוד השאלה איזו תסרוקת כלה תהיה לכן. איזו תסרוקת כלה כדאי לבחור למראה וינטאג' לוהט במיוחד?

להתאים תסרוקת לכלה בהתחשב בכמה פרמטרים :שמלת הכלה  שנבחרה, ביופי הטבעי ובסגנון האישי שלך.

מראה וינטאג שמלת כלה ותסרוקת

תסרוקת אסוף מרושל - מתי

אם בחרת בשמלת וינטאג' המראה הכי מתאים באופן מתבקש הוא עיצוב שיער לכלות בסגנון וינטאג' גם כן. תסרוקות כלה בסגנון וינטאג' יכולות להיות אסופות ומוקפדות או במראה אסוף מרושל שנדמה כאילו אספתן את השיער בעצמכן ובמקרה השיער יצא משגע. תסרוקת הכלה משפיעה מאוד על המראה הכללי ולכן כדאי לבחור בעיצוב שיער שתרגישי בו נוח ונאמנה לעצמך. לתת ללוק הכללי מראה רומנטי ותקופתי. בין אם תבחרי בעיצוב שיער כלה רך או נוקשה יותר לעולם אל תשכחי את כלל הברזל של שימקה – לתת לעיצוב את הייחוד שמבטא את האישיות שלך.

תוכלי לשלב שמלה פשוטה עם תסרוקת כלה מתוחכמת ומוקפדת או להתאים לה תסרוקת אסופה מרושלת שתיצור מראה קליל ולא מתאמץ שהוא תמיד סקסי. מה שתמיד עובד זה להתאים את תסרוקת הכלה לתקופה שממנה שאובה ההשראה לשמלת הוינטאג'. קחי בחשבון שלא כל תסרוקת כלה תקופתית תתאים לך. כמובן שעדיף תמיד לבחור שילוב בין מחמיא לשיקי.

אקססוריז לתסרוקות כלה וינטאג'-

גם האקססוריז תורמים המון למראה הסופי ומומלץ לשלב אביזרים לשיער דוגמת סיכה עתיקה שסבתא שמרה במשך שנים או תכשיט שיער בסגנון וינטאג' או בוהו. הנועזות בכן יוכלו לשלב כובע או סיכה עם רשת למראה וינטאג' אמיתי. פרחי שדה צבעוניים שזורים בשיער יקנו מראה תסרוקת כלה בסגנון וינטאג' כפרי.

טיפים לכלה הלוהטת:

– שלבי אקססוריז מיוחדים שמרגשים אותך.
– בחרי במעצב שיער בסגנון שאת אוהבת.
– אל תוותרי על תסרוקת ניסיון כדי שתהיי בטוחה שתאהבי את התוצאה ביום החתונה.
– תעזי ללכת אחרי הדמיון הפרוע ביותר שלך אך אל תשכחי את הנוחות.

**************************
לתאום פגישה, שאלות, מענות
ושיחות ברומו של עולם
מוזמנת בשמחה לפנות אלינו בוואטסאפ

*******************************
לתאום פגישה, שאלות, מענות
ושיחות ברומו של עולם
מוזמנת בשמחה לפנות אלינו בוואטסאפ

shimka
הרצל 85 תל אביב
בתאום פגישה

 

דילוג לתוכן