שמלת כלה ואקססוריז לחתונה בטבע

על קצה הר מרוחק במדבר, בפרדס קסום, במטע זיתים עתיק, חתונה על חוף הים או ביער על גדות נחל שוקק…אתם זוג שמחובר לאדמה וחשקה נפשכם בחתונה בטבע. חתונה שאין בה בטון. חתונה שבה הרוח תבדר את שיער האורחים ולא מזגן. אתם חולמים שתוך כדי החופה יעבור איזה צבי או שפן סלע, ולא רק הדודה של החתן. בשביל כל זה אתם מוכנים להשקיע מאמץ מיוחד שנדרש כאשר החתונה לא מתקיימת באולם אירועים מסודר. מבחירת המקום עד לחברת הקייטרינג אתם פשוט לא יכולים לוותר על חתונה בטבע ואפילו שעל אמא אדמה צריך לשלם יותר, אתם מוכנים גם לזה. אז אחרי שמצאתם את המקום הקסום שבו יש בריזה מושלמת ודשא טבעי הגיע תור שמלת הכלה.

אז איזו שמלה כדאי לבחור לחתונת הטבע האולטימטיבית?

מומלץ תמיד לבחור שמלה שמתאימה לאווירת המקום. לחתונה בטבע תתאים שמלה בעיצוב כפרי או שמלת כלה בסגנון וינטאג' מאחר ויש משהו בחתונת טבע שמזכיר את ימי העבר היפים שבהם היו עושים חתונות קלילות וטבעיות יותר. כמו כן מומלץ לבחור בבדי שיפון קלילים וזורמים שיתאימו לאווירה הקלילה והלא רשמית של הטבע וכדי שתרגישי בנוח בשטח המחוספס. מאחר ואת נערת טבע כנראה שמחוכים סותרים את כל הווייתך, אבל גם אם שקלת מחוך כדי להחמיא יותר לגזרה כדאי שתדעי שמחוך לא תמיד מחמיא יותר. כאשר הגזרה של השמלה נכונה ומותאמת בדיוק כדי להחמיא לגופך, אין צורך במחוך כלל.

נעליים-

נעלי עקב סטילטו לא מומלצות לחתונה בטבע. הן יתקעו בדשא או באדמה ובמקום להרגיש חופשיה וטבעית תמצאי את עצמך מדדה כל החתונה. מומלץ לבחור בנעליים עם עקב רחב או פלטפורמה, או ללכת (תרתי משמע) על האופציה הנוחה ביותר- נעליים שטוחות.

עיצוב השיער-

שיער בסגנון מרושל יתאים במיוחד לחתונה בטבע. צמה מרושלת עם פרחים בשיער יקנו לך מראה כפרי ופייתי.

זר כלה-

לחתונה בטבע יתאים זר פרחים מפרחי שדה שנראה כאילו קטפת אותו ממש בדרך לחתונה.

לסיכום מאחר ואת אוהבת את הטבע, החופש ואוויר ההרים, כנראה שתרגישי הכי טבעית בשמלת כלה
וינטאג' קלילה ונוחה. שמלה שמזכירה את התמימות הקלילות והמשפחתיות של חתונות העבר. שמלה שזורמת עם הגוף ולא בנויה עליו בנוקשות ומגבילה את התנועה. שמלה שתאפשר לך לפזז בין המוזמנים בחופשיות כמו פייה ולדלג על הרחבה עד אור הבוקר כמו צביה צעירה ובעיקר להרגיש נינוחה, טבעית וזוהרת, מבלי לוותר על הסטייל והשיקיות.

**************************
לתאום פגישה, שאלות, מענות
ושיחות ברומו של עולם
מוזמנת בשמחה לפנות אלינו בוואטסאפ

*******************************
לתאום פגישה, שאלות, מענות
ושיחות ברומו של עולם
מוזמנת בשמחה לפנות אלינו בוואטסאפ

shimka
הרצל 85 תל אביב
בתאום פגישה

 

דילוג לתוכן