שמלות כלה צנועות לא רק לדתיות

האם יש בעולמנו השיקי והחושפני מקום לשמלות כלה צנועות בעבור החילוניות שבינינו? צוות שימקה חושב שבהחלט כן!

לאופנה אבולוציה משל עצמה ונדמה שככל שעוברות השנים, האינדבידואליזם והתבונה האנושית דווקא מבקשים להשיל עוד ועוד שכבות, להשתמש בפחות בדים, למשוך יותר תשומת לב ופחות להסתיר ולהסתתר.

הרחוב הישראלי הומה בנשים מהממות שמודעות ליופיין ולא חוששות להחצין אותו. חולצות בטן, מחשופים ומכנסונים קצרים תוכלו לראות גם על בנות 14 אחרי בית ספר וגם על בנות 30 שיוצאות לבר. זו האופנה, זה מה שלובשות כל המי ומי בעולם כולו ואם נהיה כנים עם עצמנו, זה גם נראה טוב. רוב הזמן, או לפחות לפעמים.

העובדה שאין כבר כל עקבה חברתית מלבוש חושפני גרמה לחילחול טבעי של אופיו אל תוך עולם שמלות הכלה. שמלות כלה חשופות הפכו לכל כך מקובלות ושכיחות עד שראוי שנעלה את הנושא ונשאל את השאלה – האם שמלות כלה צנועות מתאימות רק לדתיות לקראת עונת החתונות של שנת 2016?

אז היכן מתחילה הבעיה?

הבעיה מתחילה כשלא נוח לכן. כשחוץ מהלחץ המתפרץ שמומר באחת בשמחה שמיימית, יש לכן דאגה גדולה מאוד על הראש – הנוחות והגוף שלכן. כי למרות שלקחתן שמלה שנראתה כאילו לקוחה מקטלוג מעצבים יוקרתי, כאשר אתן עמדתן מתחת לחופה, כשאתן מתחילות להתחבק, לרקוד, להזיע ולהשתכר, הבחירה הזו עלולה לבגוד בכן אם לא בחרתן את השמלה הנכונה.

תסריט שלקוח מהמציאות: החזה עולה למעלה ומאיים לפרוץ מהמחוך בכל הרמת ידיים, המחשוף עד מתחת לפופיק הופך למעיין נובע של זיעה נוטפת כשאת מפזזת על רחבת הריקודים, והתחרה העדינה שמסתירה בדיוק את המקומות האסטרטגיים פתאום תופסת לך מקום נוסף בראש, כאילו אין לך מספיק דברים לדאוג להם.

אנחנו מה שאנחנו לובשות. אמנם לא בכזו נחרצות ודרמטיות, אבל בעקרון כן, אופנה זו בהחלט הדרך שלנו לתקשר. בבחירה האופנתית שלנו אנו יוצרות אמירה אישית על עצמנו.

אז מה אומרות עלינו שמלות כלה צנועות?

  1. רוך וענווה – כלה שאינה מבקשת להבליט את שדיה וקימוריה יותר מאשר את עיניה משדרת רוך וענווה אשר למעשה מסירים את תשומת הלב מהגוף, אל הנשמה ואל תכונות האישיות הקורנות ממנה.
  2. ביטחון עצמי – עניין ידוע בפסיכולוגיה הוא שכאשר אישה מרגישה חוסר בטחון היא עשויה להשתמש במיניות שלה על מנת לפצות על כך. בין אם זה נכון לגביך או לא, שמלות כלה צנועות מעידות על ביטחון עצמי גבוה.
  3. כבוד ומשפחתיות – כל אישה היא גם בת, אחות, חברה ומאהבת. שמלה חשופה עלולה להביא את המאהבת לחתונה ואף לגרום לתחושת אי נוחות במקרים קיצוניים אצל בני המשפחה, ואילו שמלת כלה צנועה לבטח תביא את הבת, האחות והחברה שכולם אוהבים ומכירים אל קידמת הבמה (אל חשש, המאהבת עוד שם, מחכה לליל הכלולות).
  4. שיק וטעם טוב – למרות שMTV וערוץ האופנה מלאים באיברים חשופים והאחיות קרדשיאן לא משאירות יותר מדי מקום לדמיון, דווקא אייקוניות האופנה הצנועות יותר הן אלה שנתפסות כבעלות הטעם הטוב והשיק ההורס. שמלות כלה צנועות עשויות בהחלט להראות עלייך יותר טוב משמלות מפוצצות ולעשות זאת בחן ואלגנטיות נוטפת.
  5. אינדבדואלית ומיוחדת – בעולם שכולו פרובוקציות. דווקא אותן כלות צנועות מהוות מראה נדיר ביופיו ועל כן מעידות על אינדבידואליות וייחוד אמיתי אשר הוביל אותן לבחור דווקא בשמלת הכלה הצנועה המתאימה להן, במקום לזרום עם הטרנד האחרון.

לסיכום, ואם יורשה לנו להתפלסף עוד טיפה ברמה האישית. החתונה שלך היא קודש הקודשים של מפעל האהבה והחיים שאת ובן זוגך עתידים לבנות יחד. הלבישי את עצמך באותו הכבוד שאת רוחשת כלפיו וכלפי משפחתך, זיכרי שאת מסמר הערב וכשכל העיניים האוהבות והבוחנות יסתכלו עליך, חשוב שהן יקבלו את המסר שתבקשי להעביר באמצעות השמלה שלך – ביחרי אותו בקפידה.

לצפייה בקולקציית שמלות כלה צנועות של שימקה לחצי כאן

**************************
לתאום פגישה, שאלות, מענות
ושיחות ברומו של עולם
מוזמנת בשמחה לפנות אלינו בוואטסאפ

*******************************
לתאום פגישה, שאלות, מענות
ושיחות ברומו של עולם
מוזמנת בשמחה לפנות אלינו בוואטסאפ

shimka
הרצל 85 תל אביב
בתאום פגישה

 

דילוג לתוכן