שמלות כלה פשוטות

רוצה שנפגש?
תרשמי לנו את הטלפון שלך ותכף נדבר

שמלות כלה פשוטות הן המוטיב החם של השנים האחרונות. המגמה בעולם הכלות הולכת בכיוון הפשטות והקלילות, כלות כבר לא מבקשות שמלות תפוחות ומפוארות אלה דווקא מעדיפות פשטות עם טוויסט שיקי בטוב טעם שיתחברו בהרמוניה .
אכן, רוב הכלות שמגיעות לשימקה רוצות לעשות אירוע קליל וכיפי, גם אם יש מוזמנים רבים הן שואפות לאווירה קלילה, מגניבה, ולא מתאמצת מידי. המטרה היא שהאורחים וגם הזוג ירגישו בנוח באירוע ויותר מכל ירגישו כמו עצמם ולא כמו בטקס של נסיכות מונקו. בנוסף כשהטקס מאוד גרנדיוזי אז גם ההפקה נהיית מסובכת יותר ומתישה לזוג הצעיר. במקום שהתהליך יהיה כיפי ומלא אהבה הוא הופך למסובך ומעייף. בסופו של דבר שוכחים את המטרה האמיתית שלשמה התכנסנו והיא לעמוד בפני כל המשפחה החברים והקרובים להצהיר על אהבתכם ועל הכוונות שלכם לבנות עתיד משותף ביחד ואז לחגוג את המאורע עם כל האנשים שאתם אוהבים.
רצון הכלות הוא להתאים את שמלת הכלה לאווירה שהן רוצות ליצור, ולאירוע קליל ונינוח מתאימה יותר שמלת כלה פשוטה עם טוויסט מיוחד. הכלות לא רוצות להרגיש בתחפושת הן רוצות להיות יפות ומיוחדות בשמלה שמתאימה להן ולאופי שלהן ומצליחה לבטא שיקיות בפשטות ואלגנטיות. הן מבקשות שמלה שלא תכביד עליהן, אלה תגרום להן להיות יפות נינוחות ורעננות.
יצירת שמלה פשוטה ובטוב טעם, היא לא פשוטה בכלל. "פשטות היא התחכום האולטימטיבי" אמר לאונרדו דה וינצ'י, וגם בעיניי, ליצור שמלות כלה פשוטות, מחמיאות ואלגנטיות היא משימה מורכבת וצורכת חשיבה יצירתית ומקורית.
איך יוצרים מראה פשוט ואלגנטי? כאשר חושבים על עיצוב פשוט, לעתים עולות קונוטציות של מראה פחות מושקע או של בד באיכות נמוכה. שמלות כלה פשוטות יכולות להיות מיוצרות מחומרים איכותיים, מבדים באיכות גבוהה עם רמת גימור מעולה, כאשר כל תפר מבוצע ביסודיות ובאהבה, ומוסתר בקפדנות. היופי בשמלות כלה פשוטות הוא שהן אינן מאפילות על היופי הטבעי שלך, ואפילו מעצימות אותו. כבר בתחילת המאה הקודמת, בעיקר באצולה של אירופה הקלאסית, נשים יפהפיות השכילו לבחור בסגנון פשוט, ויופיין ניבט מבעד לבדים.
בעינינו, הדברים הפשוטים ביותר בחיים הם המיוחדים ביותר. שמלת כלה פשוטה מדגישה את קימורי הגוף, כאשר היא נשפכת ברוך. יום החתונה הוא היום האידיאלי להרגיש נינוחה בתוך בגד שמדגיש את כל מה שיפה בך. 

שמלות כלה פשוטות וצנועות ממקדות את המבט בך: בניצוץ בעינייך, בשיערך ובחיוך שלך .  אותם מאפיינים בך שכבשו את בחיר לבך מהיום הראשון. אלה שיובילו אתכם לחופה עם שמלה כלה עדינה ופשוטה, הופכת את האירוע למפגש חברים ומשפחה טבעי עבורך ועבור הסובבים, ולא לאירוע מלאכותי . תתחברי למראה הטבעי שלך.

נשמח להראות לך איך פשוט יכול להיות כל כך מיוחדת וגם טבעית.