שמלות כלה למלאות

מגמה חדשה מתפתחת בשמלות כלה למלאות  בדומה לפרטי לבוש אופנה אחרים המטפחים מידות גדולות לנשים מלאות . אם בעבר היה קשה עד בלתי אפשרי למצוא שמלות כלה למידות גדולות , הרי שכיום הסיפור הוא אחר, אם כי עדיין טעון שיפור.

עיצוב שמלות כלה  למלאות הוא משימה מאתגרת ולא פשוטה עבור העוסקים בתחום. מדובר בפרופורציות אחרות ובחוקים שונים, שאינם חלים על המידות ה"רגילות". שמלת כלה שנראית מצוין במידה קטנה יחסית, לא תתאים בהכרח לכלה במידה 44 ומעלה, ויכולה אף שלא להחמיא לה.

 תגלי פעמים רבות שהאפשרויות המוצעות הן מוגבלות מאד, ובמיוחד כשמשווים אותן למידות ה"רגילות" או למידות הקטנות. פנייה לסלון כלות תצריך מהכלה לא מעט דמיון וניסיון להבין איך תיראה  השמלה , מבלי שתראה אותה מולה, ולהניח כי היא אכן תתאים למידותיה. יהיה עליה לסמוך על ההבטחות העיצוביות, שלא בהכרח יתאימו למבנה גופה וגם לא בהכרח יענו על הציפיות שלה. מעבר לכך, פעמים רבות יהיה גם קשה מאד לקבל מענה מדויק וברור יותר, עוד לפני שלב התפירה, מה שיוכל להוביל, בסופו של דבר, לתוצאה בלתי צפויה ומאכזבת במידה.

מחפשת שמלות כלה לנשים מלאות

עם זאת, חשוב לזכור שאפשר גם אחרת וכדאי שלא לומר נואש. ישנם כיום לא מעט מעצבי שמלות כלה ששמו להם למטרה לספק מענה  מתאים לנשים מלאות. בכל קשת המידות מתחשבים בגזרות  לנשים רזות וגם לנשים מלאות. מעצבים אלה משקיעים לא מעט זמן במחשבה על דגמים מיוחדים שיחמיאו למבני גוף שונים, הם מעצבים בגזרות רבות, משלבים מרקמים שונים של בדים ומספקים חלופה מצוינת גם לכלות המלאות.

מי אנחנו?

"שימקה" הוא בוטיק לכלות שמציע לך, הכלה הטרייה, פתרונות אחרים. עיצובים נהדרים של שמלות כלה, ללא קשר למידה. שמלות כלה למלאות, לרזות, לעגלגלות ולכל גזרה. שמלות בסגנון בוהמייני, וינטאג', נוסטלגי וגם קלאסי. שמלות שמשקפות באופן המדויק ביותר את אופייה של הכלה, מבלי שהיא תרגיש מחופשת, מגוחכת אולי או לא נינוחה.

השמלות של "שימקה" הן אלטרנטיבה לכל כלה, המוצאת את עצמה מתקשה למצוא את השמלה המתאימה לה. בזכות הניסיון הרב של מעצבינו וגם בשל טווח המידות הרחב, תוכלי למצוא אצלנו שפע של אפשרויות מחמיאות, עדכניות, עדינות וסופר נוחות.

את מוזמנת להגיע אלינו, להתרשם מהמבחר הרב ולמצוא בדיוק את מה שאת מחפשת. לתיאום פגישה התקשרי אלינו: 03-7207233.

צילום: מירון ביטון

**************************
לתאום פגישה, שאלות, מענות
ושיחות ברומו של עולם
מוזמנת בשמחה לפנות אלינו בוואטסאפ

*******************************
לתאום פגישה, שאלות, מענות
ושיחות ברומו של עולם
מוזמנת בשמחה לפנות אלינו בוואטסאפ

shimka
הרצל 85 תל אביב
בתאום פגישה

 

דילוג לתוכן