חתונה בבית כנסת –כלות "שימקה" חוזרות למסורת

הכלות של "שימקה" תמיד ניחנות בסטייל וינטאג' ושיק רומנטי וככאלה טבעי שיבחרו במקום ייחודי להתחתן בו. מקום שיבטא את האישיות שלהן והסטייל הרומנטי, החזרה לשורשים והפשטות ועם זאת יהיה עוצמתי ומרגש. בשנים האחרונות כלות רבות של "שימקה" בוחרות להתחתן בבית כנסת. בעבר בית הכנסת היה אחד המקומות המועדפים לחתונה. חתונות בבית הכנסת היו הבחירה השגרתית עם החתן והכלה וקומץ אורחים קרובים, בלי זיקוקים בלי רקדנים או מפיקים חיצוניים. אירוע צנוע ומסורתי. מאז הזמנים השתנו, החתונות הפכו לאירועים נוצצים בהפקות ענק ובלוקיישנים זוהרים. עם זאת לאחרונה ישנה מגמה של חזרה למסורת הישנה וזוגות רבים בוחרים לערוך חתונה קטנה וצנועה בבית כנסת, מתוך רצון למלא את האירוע בקדושה ובאווירה רוחנית שהמקום משרה בין אם הזוג חילוני או דתי.

ב"שימקה" הכנו עבורכן מספר עצות לחתונה יפה אינטימית וקסומה בבית כנסת:

תקציב-

קחו בחשבון שלמרות שנדמה שחתונה בבית כנסת תהיה זולה יותר היא למעשה יקרה הרבה יותר מרוב האולמות. אולי בגלל הביקוש הגדל, או פשוט בגלל שהדבר היחיד שכלול בתשלום לבית הכנסת הוא בית הכנסת עצמו. את כל השאר צריך להזמין לבד-קייטרינג חיצוני, שולחנות, כסאות, בר, עיצוב. עם זאת אתן יכולות להיות בטוחות שהאירוע יהיה ייחודי וקסום. השיקול הכלכלי אכן משפיע אבל כך גם בכל חתונה שאינה באולם חתונות מסודר.כמו כן קיימת האופציה רק לחופה ונשנושים, ללא ארוחה מלאה, למי שזה בא בחשבון זה יקטין את העלות משמעותית.

(תמונה: "בית הכנסת הגדול" ת"א)

עיצוב-

בית הכנסת יציע לכם עיצוב בסיסי של המקום. פינוי ספסלי התפילה ואיזור נפרד לארוחה. יש קסם רב בעיצוב המינימליסטי של בית הכנסת אך אם חשקה נפשך בעיצוב מפואר יותר תוכלי לשכור מעצב פרטי שיעזור לך להגשים את חלומותיך. מומלץ ללכת עם הקונספט העיצובי הקיים ולהעשיר אותו. המלצה נוספת היא לבחור במעצב אירועים בעל ניסיון בעיצוב חתונות בבתי כנסת.

תאורה-

כאשר מתחתנים בבית כנסת יש להתחשב בשעת החתונה. בבתי כנסת אין תאורה משוכללת כמו באולמות אירועים לכן אם החתונה מתקיימת בשעות הערב כדאי לבדוק את תאורת המקום. אם אתן אוהבות סגנון מינימליסטי וטבעי יכול מאוד להיות שתאורת המקום תספק אתכן. במידה ותירצו תאורה משוכללת יותר המעצב יוכל לדאוג לכך.

ריהוט-

בית הכנסת יכול לספק בד"כ מספר מועט של כיסאות ומקומות ישיבה לכן תיאלצו להוסיף כיסאות נוספים. במידה ואין לכם מעצב שידאג לכך בחרו בריהוט שמתאים לאופי המקום ולריהוט הקיים.

ריקודים-

ישנם בתי כנסת שלא מאפשרים מסיבת ריקודים מעורבת. ישנם כאלו שמקצים חלל נפרד בבית הכנסת שבו תוכלו לערוך את מסיבת הריקודים ויש כלו שמאפשרים ריקודים באולם המרכזי. אם אתן מעוניינות במסיבה שלמה הכוללת ריקודים בררו איזה בית כנסת מאפשר זאת ובאיזה אופן. 

(תמונה: "בית הכנסת הגדול" ת"א)

לסיכום: חתונה בבית כנסת יכולה להפוך את האירוע המרגש שלכם למרגש ומיוחד עוד יותר. אם אתן מתלבטות בנוגע לסגנון השמלה, מומלץ תמיד ללכת עם אווירת המקום. שמלה עם שרוול ארוך או רשת תחרה עד הצוואר תהלום מאוד את האירוע. אנחנו ממליצות על נגיעות וינטג' בשמלה מה שיגרום לשמלה להתחבר לאופי העתיק של המקום. כמו תמיד חשוב מכל שתלכו אחרי לבכן והסגנון האישי שלכן וכך מובטחת לכן חתונה מרגשת ואוטנטית.

**************************
לתאום פגישה, שאלות, מענות
ושיחות ברומו של עולם
מוזמנת בשמחה לפנות אלינו בוואטסאפ

*******************************
לתאום פגישה, שאלות, מענות
ושיחות ברומו של עולם
מוזמנת בשמחה לפנות אלינו בוואטסאפ

shimka
הרצל 85 תל אביב
בתאום פגישה

 

דילוג לתוכן