חלק 3- תפירה מחדש או שמלה מוכנה?- איך לחסוך בהוצאות שמלת הכלה

שמלת כלה- אל תסתבכי יותר מידי(חיסכון של 5000 ₪ עד אין סוף)
כמובן שהאופציה הזולה ביותר היא לקנות שמלת לבנה באחת הרשתות דוגמת "זארה". אופציה זו מתאימה לכלות שעושות חתונה קטנה מאוד ולא רשמית. היא מתאימה כמו כן גם לכלות שלא מפריע להן שחלק מהאורחות יהיו לבושות בשמלות יפות ושיקיות יותר. בנוגע לגזרה- זו אופציה שמתאימה לכלות בעלות מידות גוף שקרובות לשלמות שכן הגזרות של הרשתות הללו סטנדרטיות ובהחלט לא מושלמות ולא נועדו להחמיא לכל מבנה גוף.
אם חשקה נפשך להיות מיוחדת בטוב טעם ובגזרה שהותאמה במחשבה ועבודה רבה למידות גופך, בחרי באופציה של מעצבת. השמלה תותאם לגופך במדויק ובמטרה להדגיש את הצדדים היפים בגופך ולטשטש את הצדדים שאינך מעוניינת להבליט. כמו כן השמלה תהיה ייחודית ובעיצוב מלא בסטייל וטוב טעם.

האופציה היקרה שטומנת בחובה סיכון- תפירה מחדש של שמלת כלה אצל תופרת או בסלון כלות. אם את רואה בעיני רוחך שמלה ספציפית מאוד, אם את מומחית בגזרות, יודעת בדיוק מה מחמיא לך, בטוחה שאת רוצה בד מסוג מסוים ויודעת מה בדיוק גזרת השרוול וסוג התחרה האופציה של תפירה מחדש מתאימה לך. קחי בחשבון שמעבר לכך שזו האופציה היקרה יותר יש בה גם סיכון. בין אם ניחנת בכישורי עיצוב עילאיים ובין אם לא, קחי בחשבון שתראי את התוצאה הסופית של השמלה סמוך לחתונה כשכבר לא יהיה זמן לתפור מחדש. הסיכון הוא שהתוצאה הסופית לא תהיה לטעמך ואפילו לא תחמיא לגופך.
קיימות בשוק חנויות שמציעות אלטרנטיבה נהדרת לתפירה מחדש ולרוב הן גם האופציה הזולה יותר. בחנויות מסוג זה תוכלי למדוד שמלות מוכנות. השמלה שאת מודדת בחנות היא השמלה שאת קונה או משכירה. תוכלי לבצע בה שינויים מסוימים לעיתים אפילו משמעותיים אבל כל מה שיעשה בשמלה תראי לנגד ענייך כולל סוג הבד צבעו הגזרה והשילוב בניהם, ולא יהיו הפתעות לא נעימות בהמשך. יתרון נוסף בשמלות מוכנות הוא מספר מדידות מועט יחסית (בין 2-3) בעוד בתפירה מחדש יש מספר רב יותר של מדידות(בין 4-6) כך שבסופו של דבר את גם חוסכת בזמן שהוא משאב יקר בתכנון חתונה. מקוות שסדרת העצות הפרקטיות של "שימקה" יעזרו לך למצוא את עצמך בתוך השוק הענק והמבלבל של אירגון החתונה.

זכרי שכדי לארגן את חתונת החלומות שלך את לא חייבת להיכנס לחובות בבנק. דעי מהם הדברים שעליהם את לא מוכנה לוותר בשום אופן ואילו דברים חשובים לך פחות. הכל מהכל לא בהכרח מעיד על טעם טוב ועושר. דווקא מינימליזם ופשטות משדרים הכי הרבה שיק. כידוע מה שנראה שנעשה בלי מאמץ תמיד הכי סקסי. חשוב מאוד שלא תאבדי את עצמך ואת טעמך האישי בתוך התהליך ויותר מכל חשוב שתיהני ממנו. כי ב"שימקה" אנחנו מאמינות שמה נעשה באהבה תמיד יוצא על הצד הטוב ביותר.

בהצלחה ואהבה גדולה צוות "שימקה".

**************************
לתאום פגישה, שאלות, מענות
ושיחות ברומו של עולם
מוזמנת בשמחה לפנות אלינו בוואטסאפ

*******************************
לתאום פגישה, שאלות, מענות
ושיחות ברומו של עולם
מוזמנת בשמחה לפנות אלינו בוואטסאפ

shimka
הרצל 85 תל אביב
בתאום פגישה

 

דילוג לתוכן