חתונה בלי פרחים היא כמו שיר בלי מנגינה… כמו לילה בלי כוכבים… כמו חנוכה בלי סופגניות.

היום המאושר שלך מתקרב ואת רוצה לעטוף אותו בפרחים. עכשיו מסתבר לך שיש מיני סגנונות ואופנות פרחים, עיצובי זרים ייחודים לנושא החתונה או לשמלת כלה…וכל זה סביב צבעוניות עדינה או קונטרסטית, מונוכרומטית או מחמיאה… מבולבלת? אנחנו לא.

בלוג הפרחים הזה מוקדש לכלות אוהבות הוינטאג' על שלל גווניו ותקופותיו.

 

 

פרחים בסגנון וינטאג' על שום מה?

אם תביטי בתמונות תקופתיות או ציורים מהעבר לא תמצאי שם זר ורדים מהונדס קשור בסרט סאטן. בעבר, זרים לא עוצבו על ידי מומחים, פרחים לוקטו בשדות הסמוכים או נקטפו בגינות מטופחות וקובצו יחדיו לזר. עם המגמה של החזרה לטבע וסגנון הבוהו והוינטאג' הרומנטי, חזרו הזרים הטבעיים.

אנחנו לא בהכרח שולחות אותך לשדה לקטוף פרחים לחתונה, אבל אם שמלת הכלה שלך בסגנון וינטאג' רומנטי, כפרי או בוהו שיק הפרחים שישתלבו בצורה מושלמת הם פרחי שדה טבעיים, ממש כמו הפרחים שמופיעים ברקמות של סבתא ועל שמלת הכלה שלך בחרי בפרחים מגוונים מפרחי שדה וצרי זר חופשי וטבעי. שלבי סוגי פרחים שונים ונועזים. תני לעלים וענפים לקפוץ מתוכו בעליצות ולהישפך מטה במלכותיות נון שלנטית. בין אם הזר קטן ועדין או ענק שנשפך מטה, תני את התחושה שהרגע קטפת אותו בשדה ליד הבית. כך שכשתפני לחנות הפרחים או למעצב הזרים, תוכלי להנחות אותם איך ליצור את הזר הטבעי המושלם בשבילך.

 

 

 

פרחים בשערה

פרחים בשיער תמיד היו באופנה, ואיזו סיבה יותר טובה מחתונה? יש הרבה וריאציות לכתר פרחים והם למעשה עוד אקססורי שתוכלי לשלב במראה הסופי שלך. יש לפרחים השפעה גדולה על המראה והם רומנטיים מאין כמותם. כתר מפרחי שדה גדולים ופרועים עם שמלת כלה וינטאג' יוצרים מראה ממנו קרוצים חלומות.

כדי ליצור לוק מעניין  בחרי בפרחי שדה מגוונים. פרחים צבעוניים ייצרו מראה עשיר, שונה ומיוחד. אנחנו ממליצות לשזור עלים גדולים וירוקים בין הפרחים.

תוכלי לעשות זר גדול ועשיר או לבחור בגרסה מעודנת יותר ולפזר גיבסניות בשיער.

ככל שהזר יהיה גדול ועשיר יותר תיצרי מראה דרמטי יותר שישווה לך מראה של אלה או נימפה מהאגדות. זר קטן או מספר פרחים קטנים שזורים בשיער יקנו לך מראה פייתי, שובבי ורך. פרחי שדה בשיער מתאימים מאוד גם לחתונה בסגנון  כפרי. אפשר ליצור איתם את המראה הנוסטלגי של חתונה בקיבוץ בישראל היפה של "פעם".

 

 

 

פרח ליד ופרח ללב

זר הפרחים המיתולוגי שהכלה נושאת בידה קיבל המון פרשנויות במשך השנים. בשנות השמונים עמוסות הפלסטיק והפוליאסטר, הופיע הטרנד של פרחים מפלסטיק או זרים במראה לא טבעי ומאוד עשוי.

 

 

 

עטפי אותם בפרחים

גם לאורחים מגיע ליהנות מכל חגיגת הפרחים שלך. פזרי את אותם פרחי שדה שקיימים בזר שלך, על שולחנות האורחים. רעיונות מקסימים לעיצוב שולחנות אורחים בסגנון וינטאג' תמצאי בקלות באינסטגרם ובפינטרסט. תוכלי למצוא שם רעיונות לאגרטלים וסידורי פרחים נהדרים שהאורחים יוכלו גם לקחת הביתה.

 

 

 

בוטונייר

השם הצרפתי לזר פרחים קטן שמקשט את דש הבגד של החתן. אין לו עדיין מילה בעברית – האקדמיה ללשון העברית מוזמנת לאתגר. הבוטונייר של החתן הוא תוספת שיקית ואלגנטית ללוק הוינטאג'י של החתן. הבוטונייר נותן קריצה רומנטית נוסטלגית לחתן ומחברת בין הלוקים שלכם.

 

כלות  אהובות שלנו, תנו לפרחים להיות כמו החלומות שלכן – פרועים, נועזים, צבעוניים, ובלתי ניתנים לריסון. נשיקות ואהבה מהשימקות.

דילוג לתוכן