התחכום האולטימטיבי -
מאחורי הקלעים של עיצוב שמלות כלה שהן פשוטות

עקרון הפשטות עומד לנגד עיני בכל רגע ביום… אני משתדלת תמיד למצוא את הזווית הפשוטה, הפתרון הפשוט והעיצוב הפשוט. ובכלל, גם לחיות את החיים, פשוט. כשהדברים פשוטים, הם מרגישים לי הכי מדוייקים…

אחד הדברים שאני אוהבת בסגנון הפשוט והמינימליסטי זה שכל דבר קטן מקבל חשיבות. לכן אני מקפידה על כל פרט, אפילו הקטן ביותר, שיהיה מדוייק ותואם לחזון ולזרימה של השמלה.

למשל- אצלנו יש קולקציות לכל תקופה ולכל עונה. ועיצובים פשוטים ונקיים, בלי התחכמויות ובלי בלאגן.

הייחוד של הסטודיו שלנו הוא הסגנון הוינטאג'י, ששומר על פרשיות ורעננות לאורך כל השנים. הקולקציות שלנו הן קולקציות קבועות, שרלוונטיות לכל תקופה ולכל עונה. העיצובים של השמלות הם פשוטים ונקיים, בלי התחכמויות ובלי בלאגן.

לי זה ברור שכלה ביום החתונה שלה רוצה להרגיש הכי בנוח, ולכן השמלות שאני מעצבת עשויות מבדים נוחים ונעימים, עם בטנת כותנה ולייקרה שיושבת בצורה מהממת על הגוף, ומאפשרת לכלה לזוז בחופשיות, בלי תחושות של לחץ או צפיפות בגוף. השמלה צריכה להיות מותאמת למבנה הגוף של הכלה, ולא להיפך.

בעיני אף כלה לא צריכה לשנות את מבנה הגוף שלה או את המידות שלה רק כדי 'להכנס' לשמלת החלומות שלה.

לא משנה מה המידה שלך או איזה מבנה גוף יש לך

אני גם מקפידה להציע את השמלות שלי בטווח מידות גדול – ממידות לנשים קטנות ועד מידות גדולות. כי מבחינתי זה לא משנה מה המידה שלך או איזה מבנה גוף יש לך, מה שחשוב זאת הנוחות שלך.. אני מאמינה שתהליך הבחירה לא צריך להיות קשה לאף כלה, וחשוב לי שכל מי שנכנסת אליי לסטודיו תרגיש שהיא מוצאת את עצמה – בלי קשר למשקל, דת או אופי.

כלה שמגיעה לפגישה אצלנו בסטודיו מקבלת את היחס הכי חם והכי מכבד בעולם. ולמרות שאני שמה דגש על קלות ופשטות של כל התהליך (השמלות אצלנו הן מוכנות לקניה- את ממש קונה את השמלה שאת מודדת), אנחנו גם מאוד גמישות ומאפשרות שילובים של שמלות, הוספת שרוולים, שינויי מחשוף ואפילו תפירה מחדש לפי מידות מדוייקות ועל פי הבדים שתבחרי.