שימקה אקספרס

החלטנו לאפשר לכל כלה את החופש לבחור מתי לבוא לסייל האינסופי של שימקה.

תפתחי את היומן ותגידי לנו מתי נח לך להגיע…

במקום להכין אירוע הנחות של יום – יומיים מפעם לפעם ולגרום לך להתבאס שלא הצלחת להגיע כי לא שמעת, לא הספקת, לא יכלת… אנחנו מעבירות את הבחירה אליך.

מה בסייל? כל השמלות וכולן חדשות

מה זה כולל? שמלת כלה חדשה של שימקה, כולל הינומה והתאמות

כמה הנחה? 30% !

למה מגיע לי כל הטוב הזה? כי את קלילה, זורמת והחלטית – באה, מתאהבת ובוחרת.

אז איך זה הולך?

את קובעת פגישה, מגיעה, מתרשמת, נפעמת, ובוחרת את השמלה היפה מכולן. ברוב המקומות את נדרשת לדמיין. בשימקה אין לך שום צורך לדמיין, הקסם הוא מוחשי. השמלות הן חדשות ומוכנות על הקולב ואין צורך לתפור מאפס ולעבור תהליך ארוך ומורכב. כשאין צורך לדמיין ואת יודעת שמה שאת רואה זה מה שאת מקבלת, קל ופשוט יותר לקבל החלטה.

אבל מה אם השמלה כמעט מושלמת פרט לאלמנט קטן שהיה מגשים את חלומותיך?

כמובן שלפעמים צריך לעשות שינוי ממש קטן בדגם שאהבת כדי שהוא יחמיא לך ויתאים לך מבלי שתצטרכי לוותר עליו, על החלום שלך וכמובן על ההנחה הגדולה.

תהליך ההתאמות

לאחר שהחלטת על השמלה נקבע לך מועד לפגישת התאמות מרוכזת (כ3 שעות), במהלכה התופרת המקצועית ואהובת הכלות שלנו, יערה החמודה, תתאים את השמלה בדייקנות ויעילות למידותייך. את יוצאת להפסקת קפה והתרעננות ולאחר מכן חוזרת ומודדת שוב את השמלה כשהיא כמו כפפה לגופך.

איך יכול להיות שאנחנו נותנות הנחה כזאת גדולה?

מתוך אג'נדה ודבקות במטרה. אנו רואות חשיבות גדולה במחיר הוגן ולא חושבות שאת צריכה להוציא סכום של חמש ספרות על שמלת כלה. תמיד חשוב לנו להקשיב לכלות שלנו ולתת מענה לצרכים והחלומות שלכן. אתן מבקשות תהליך קליל נעים ורגוע, ללא סחבת ארוכה ומסובכת, ואנחנו דואגות ליישם על הצד הטוב ביותר.

בזכות דיוק הגזרות, מיקסום הייעול, צוות משובח ומקצועי, ושיתוף פעולה מצד הכלות המצויינות הצלחנו להגיע למשוואה הנכונה שתקצר את זמני תיקון והתאמת השמלות לכל כלה באופן אישי. השמלות מעוצבות מראש ובמחשבה תחילה על פרקטיות תוך חשיבה מירבית על פונקציונליות בתיקון. את מקבלת שמלה בגזרה מחמיאה במיוחד ומותאמת לגוף אישית, יחד עם עיצוב ייחודי, שיק ונוחות.

והדובדבן שבקצפת– השמלה היא לקניה ונשארת שלך. לתמיד.

בתאום פגישה בלבד

לקבלת קופון ההטבה ולתאום פגישה,

מלאי את הפרטים הבאים או צלצלי אלינו 03-7207233

נפגש בשמחות!

שימקה

CONTACT US

[contact-form-7 id="1144" title="טופס יצירת קשר 1"]

שמלות כלה זולות הן לא עניין שכיח בתחום שמנפח ללא הכרה את הוצאות החתונה ואנו בבוטיק שימקה שמחים להתגייס ולסייע לכלות למצוא את שמלת המעצבת המושלמת עבורן במחיר שפוי במיוחד!
אז אם את מחפשת שמלת כלה זולה, שימקה אקספרס זו בהחלט דרך נהדרת לחסוך בלי להתפשר על איכות ונוחות שמלת הכלה שלך.